Український теніс / ITF

Пуна. Страхова боротиметься за місце в півфіналі

Валерія Страхова вийшла у чвертьфінал турніру ITF в Індії

У матчі другого кола змагань з призовим фондом $25,000 українська тенісистка перемогла представницю Німеччини Катаріну Герлах, яка потрапила в основну сітку через кваліфікацію: 7:6(0), 7:5.

У стартовому сеті Страхова поступалася з рахунком 3:5, а в другій партії німкеня вийшла вперед 5:4, після чого українка виграла три гейми поспіль.

У чвертьфіналі Валерія зустрінеться з четвертою ракеткою турніру - індіанкою Карман Каур Тханді. Наша тенісистка вже два рази грала проти Тханді в Пуні та зазнала поразки в 2016 та 2017 роках.