Український теніс / Australian Open

Australian Open. Стаховський програє у другому колі кваліфікації

Сергій Стаховський вибув з боротьби за місце в основній сітці австралійського турніру серії Grand Slam.

Кваліфікація. Друге коло
Сергій Стаховський (Україна, 22) - Лука Ванні (Італія) 4-6, 6-7 (3)

Суперники провели на корті майже півтори години. У першій партії Стаховський вийшов вперед з брейком (3-2), а далі 4 гейми з 5 до кінця сету пішли в актив італійця. По ходу другого сету українець поступався 1-3, але зрівняв рахунок і відіграв два матчболи в десятому геймі. У підсумку матч дійшов до тайбрейка, де Стаховський оформив один міні-брейк проти трьох у Ванні.

Особистий рекорд Сергія Стаховського на мейджорі в Мельбурні - третє коло у 2011 році. Минулого сезону Сергій програв свій стартовий матч у кваліфікації, а у 2017 році змагання пропустив.

Востаннє жоден з українців не виступав в основі Australian Open ще в 2008 році. Найкращий результат наших тенісистів у Мельбурні - чвертьфінал (Андрій Медведєв / 1995 року, Олександр Долгополов / 2011).