Український теніс / WTA

Хобарт. Ястремська програє в півфіналі четвертим ракетка турніру

Даяна Ястремська завершує виступ на змаганнях WTA в Австралії.
Півфінал
Даяна Ястремська / Анастасія Потапова (Україна / Росія) - Кірстен Фліпкенс / Йоханна Ларссон (Бельгія / Швеція, 4) 5-7, 4-6

Півтори години тривав цей півфінальний поєдинок. Ястремський і Потаповій не вдалося відстояти подачу за рахунку 5-3 в першій партії, після чого дівчата програли ще три гейми поспіль. У другому сеті Фліпкенс і Ларссон вели 5-1. Даяна і Анастасія відрив скоротили (4-5), але не скористалися шансами зрівняти рахунок.

Вчора Даяна Ястремська зазнала поразки у чвертьфіналі турніру в одиночному розряді.

На Відкритому чемпіонаті Австралії Ястремська стартуватиме у вівторок, 15 січня. Свій дебютний матч у дорослій сітці Australian Open українка проведе проти Саманти Стосур (Австралія).