Реєстрація    Увійти
Авторизація
Новини / Український теніс

Катаріна Завацька: "Під час карантину були різні нюанси, але ми з тренером домовилися й надалі працювати разом"

Українська тенісистка розповіла про підготовку до повернення в офіційний тур.
Катаріна Завацька: "Під час карантину були різні нюанси, але ми з тренером домовилися й надалі працювати разом"
"Із початку карантину я не тренувалася два місяці, але потім приїхав мій тренер і в нас було щось схоже на передсезонну підготовку. Ми готуємося, щось додаємо в гру. Звичайно, потрібно йти вперед, бути агресивнішою. В останніх матчах я намагалася це використовувати. Відтоді як я пішла від Жана-Рене Ліснара, мій теніс змінився. Можливо, не так яскраво, але він став більш агресивним і не такий пасивний в захисті. Навіть коли я зараз граю в захисті, я знаю, що мені потрібно переходити в атаку, я це розумію і над цим працюю. Під час карантину були різні нюанси, але ми змогли домовитися із моїм теперішнім тренером Міславом Хізаком, тому будемо працювати й надалі разом.

Під час приїзду в Україну я вирішувала деякі справи, але форму також підтримувала, кожного дня ходила в зал. Зустрічалася з друзями, бачила всю свою сім’ю: бабусь, дідусів. Так сталося, що я побачила, що Даяна стріляє в тирі. А мені тато ще до мого приїзду сказав, що коли приїдеш, то постріляємо. І так якось вийшло, що і вона стріляла, і я. Коли ти стріляєш, то відчуття приємне. Було прикольно, можна гарно відволіктися і отримати інші емоції. В Україні час минув дуже швидко, всього чотири дні: прилетіла в суботу, до середи побула вдома, а в четвер вже поїхала в Київ, бо в п’ятницю був рейс".

> Рестарт тенісного сезону: всі новини за темою

Джерело: sport.ua

Фото: Instagram.
 

Додано Maria Melnyk:  10/08/20 19:50  Переглядів: 624   Рейтинг:: +2  
2 0
‡àãðóçêà...
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
Українці в рейтингу ATP
  • ОДИНОЧНИЙ
  • ПАРНI
Українки в рейтингу WTA
  • ОДИНОЧНИЙ
  • ПАРНI
Чоловіки ATP
  • ОДИНОЧНИЙ
  • ПАРНI
Жінки WTA
  • ОДИНОЧНИЙ
  • ПАРНI