Реєстрація    Увійти
Авторизація
Новини / Український теніс

Кубок Президента ФТУ. "МТА" обіграла "Tennis Park", "Максимус" розгромив "Lion Team"

Результати чвертьфінальних матчів на клубному чемпіонаті України
Кубок Президента ФТУ. "МТА" обіграла "Tennis Park", "Максимус" розгромив "Lion Team"
Кубок Президента ФТУ
Буча / Ірпінь • 10-13 серпня


Чвертьфінал

[1] МТА (Київ) 8-3 Tennis Park (Київ)
Михайло Савано - Роман Філіма 6:4, 6:1
Антоніна Сушкова - Марія Трошина 6:2, 6:2
Костянтин Мантач - Степан Гвилава 6:2, 6:2
Маргарита Охендовська - Софія Сокольвак 7:6(7), 6:4
Анна Пінаєва - Серафіма Бобровнікова 6:3, 4:6, 3:6
Марія Долженко - Марія Нікіташ 6:3, 6:2
Ескандер Гур'єв - Єгор Опанасенко 7:6 (3), 6:1
Костянтин Аксьонов - Артем Мазур 6:3, 1:6, 4:6
Аліна Несмянович - Марія Подураева 4:6, 2:6
Дмитро Каминін - Георгій Кравченко 6:3, 6:4
Мантач/Савано - Філіма/Гвилава 6:2, 6:4

[4] Антей (Київ) 4-9 НТЦ Віккорт (Святопетрівське)
Володимир Домбровський - Тимофій Трушеньов 6: 0, 7: 6 (1)
Павло Риштий - Гліб Соненко 5:7, 6:4, 1:6
Марія Прищепа - Вероніка Павленко 2:6, 0:6
Аліса Фрідріх - Марія Глагола 1:6, 2:6
Юлія Жительна - Владлена Бокова 3:6, 6:4, 2:6
Тимур Бельдюгін - Ілля Максимчук 1:6, 1:6
Домбровський/Риштий - Соненко/Трушеньов 2:6, 0:6
Ващенко/Прищепа - Павленко/Ткаченко 2:6, 6:3, 10-8
Фрідріх/Жительна - Бокова/Глагола 3:6, 3:6
Артем Подорожний - Герман Самофалов 6:4, 3:6, 1:4 (відмова)
Марія Берген - Тетяна Дичка 6:1, 6:3
Марія Дробишева - Адріана Ткаченко 6:7(4), 6:4, 7:5
Подорожний/Бельдюгін - Максимчук/Самофалов відмова

Кампа (Буча) 4-8 Наука-Спорт (Київ) [3]
Даніель Берновський - Савелій Казіміров 7:5, 6:2
Михайло Гайдук - Олег Чернат 0:6, 0:6
Анна Семко - Софія Стотика 1:6, 1:6
Софія Шиманська - Марія Бобровська 2:6, 3:6
Аліса Барановська - Дар'я Есипчук 2:6, 3:6
Софія Вдовиченко - Катерина Лазаренко 1:6, 1:6
Матвій Кобиленко - Гліб Агаришев 1:6, 2:6
Олександр Гур'єв - Мирослав Бондар 6:3, 6:2
Анастасія Федоришин - Катерина Дятлова 6:2, 0:6, 6:4
Єгор Бакланов - Владислав Манафов 3:6, 6:2 відмова
Берновський/Гайдук - Казіміров/Чернат 3:6, 4:6
Семко/Шиманська - Бобровська/Стотика 1:6, 0:6

Lion Team (Львів) 1-11 Максимус (Дніпро) [2]
Олександр Колесниченко - Роман Венгер 1:6, 6:4, 2:6
Данило Коновалюк - Захар Бондарець 3:6, 2:6
Анастасія Родік - Софія Криворучко 0:6, 3:6
Анастасія Коляда - Єлизавета Котляр 6:4, 3:6, 0:6
Яна Микитин - Ліка Пересипкина 6:3, 4:6, 2:6
Анастасія Скорупський - Анастасія Соболєва 1:6, 2:6
Лев Шолош - Семен Агинський 4:6, 5:7
Назар Федоришин Марат Хізрієв 7:6(2), 6 2
Анастасія Запарінюк - Вікторія Петренко 4:6, 2:6
Роман Бойчук - Іван Сергєєв 1:6, 6:2, 1:6
Коновалюк/Колесниченко - Бондарець/Венгер 3:6, 4:6
Коляда/Родік - Котляр/Криворучко 0:6, 0:6

Підпишіться на офіційні сторінки БТУ в соціальних мережах,
щоб бути в курсі головних новин українського та світового тенісу:

FacebookTwitter VKInstagramViberTelegram

Фото: ФТУ.
 

Додано HomeAlone:  12/08/20 12:20  Переглядів: 773   Рейтинг:: +2  
2 0
‡àãðóçêà...
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
Українці в рейтингу ATP
  • ОДИНОЧНИЙ
  • ПАРНI
Українки в рейтингу WTA
  • ОДИНОЧНИЙ
  • ПАРНI
Чоловіки ATP
  • ОДИНОЧНИЙ
  • ПАРНI
Жінки WTA
  • ОДИНОЧНИЙ
  • ПАРНI