Український тенісист не дограв свій матч другого кола на турнірі в Чехії
Ostrava Open 2020 by Moneta - ATP Challenger Tour
Острава, Чехія • 31 серпня - 6 вересня • ґрунт •
Сітка турніру: кваліфікаціяодиночний і парний розряд

Друге коло
Сергій Стаховський (Україна, 8) - Матс Мораїнг (Німеччина, Q) 1-6 7-6 (4) 0-4 відмова

У третьому сеті за рахунку 3-0 на подачі німецького тенісиста, Стаховський виграв перший м'яч після помилки суперника, але суддя на вишці оголосив рахунок 15-0. Через три розіграші українець спробував нагадати арбітру, що він неправильно веде рахунок, але той свою помилку не визнав. Після довгих обговорень, Сергій Стаховський вирішив відмовитися від продовження гри.

Сьогодні Стаховський разом зі шведом Робертом Ліндстедтом має зіграти у парному чвертьфіналі проти польського дуету Кароль Држевецькі/Шимон Валков.

Додано admin:  3/09/20 15:45  Переглядів: 5 051   Рейтинг:: 0