Український теніс / Юніори

Юніори. Михайлець та Гур'єв перемогли на турнірі у Львові

В Україні завершився турнір Tennis Europe третьої категорії серед гравців до 16 років
Вчора у Львові відбулися фінальні матчі на турнірі Galychyna Cup.

У турнірі серед дівчат перемогу святкувала посіяна під п'ятим номером Софія Михайлець, яка обіграла другу ракетку змагань Мирославу Зеленчук: 6:4, 7:5. Це третій титул Tennis Europe для 13-річної дніпрянки і перший в даній віковій категорії. Минулого року вона виграла турнір U12 в Ірпені, а в цьому сезоні турнір U14 в Норвегії.

Пізніше Зеленчук перемогла в парному розряді, в якому виступала разом з Анастасією Фірман. У фіналі українки обіграли співвітчизниць Карину Чад та Аліну Несмянович - 6:4, 6:3.

Турнір серед хлопців виграв четвертий сіяний Олександр Гур'єв, який виявився сильнішим за сьомого сіяного Семена Агинського: 6:3, 6:3. 15-річний українець виграв свій дебютний одиночний титул на турнірах Tennis Europe, до цього зігравши лише в одному фіналі на турнірі U12 в 2017 році.

Парний титул завоювали Павло Резоглазов і Вадим Рогинський, які обіграли в двох сетах лідерів посіву Гур'єва і Назара Федоришина: 6:2, 6:3.