Український теніс / Юніори

Чорноморськ. Сагдієва виграла титул, Самофалов поступився у фіналі

Підсумкові результати юніорського турніру ITF в Україні
Минулого тижня в Чорноморську відбувся турнір ITF World Tennis Tour Juniors п'ятої категорії.

У фіналі змагань серед дівчат перемогу святкувала Аніта Сагдієва, посіяна під четвертим номером, яка обіграла свою співвітчизницю Дар'ю Єсипчук: 7:5, 6:2. 16-річна українка виграла свій перший одиночний титул ITF.

У своєму фінальному матчі лідер посіву Герман Самофалов зазнав поразки від другої ракетки турніру Данила Остапенкова з Білорусі - 4:6, 6:3, 4:6. Зазначимо, що в минулому році 16-річний тенісист виграв титул в Чорноморську.

Переможцями у парному розряді стали: Катерина Лазаренко і білоруска Анна Титовець, які перемогли Дар'ю Журід і казахстанку Дану Байдаулет (6:4, 6:2), а також Іван Кременчуцький та Ілля Максимчук, які обіграли білорусів Миколу Банкова і Данила Остапенкова (6:4 , 4:6, 13-11).