Український теніс / Юніори

Юніори. Фірман виграла перший одиночний титул в сезоні

Анастасія Фірман стала чемпіонкою турніру Tennis Europe в Сербії
У фіналі змагань другої категорії серед гравців до 16 років в місті Ніш українська тенісистка, посіяна під першим номером, обіграла п'яту сіяну сербку Аню Станкович: 6:3, 6:4. На шляху до титулу Фірман не програла жодного сету.

Анастасія вперше в цьому році перемогла в одиночному розряді і записала в актив перший титул в категорії U16. У поточному сезоні 13-річна українка виграла два парних турніри Tennis Europe у Львові та Святопетровському.

У парному розряді Фірман виступала разом з Марією Масянською. У фіналі українсько-російська пара зазнала поразки від представниць Сербії Ані Станкович і Леонтіни Стоянович - 5:7, 5:7.