Український теніс / Юніори

Юніори. Котляр і Венгер стали чемпіонами турніру в Києві

Підсумки юніорського турніру Tennis Europe в столиці України
Сьогодні у Києві завершився турнір третьої категорії серед гравців до 14 років. Чемпіонами у всіх розрядах стали представники України.

Роман Венгер, посіяний під першим номером, у фінальному матчі обіграв співвітчизника Матвія Грибкова з рахунком 7:5, 6:3. Це другий титул для 14-річного тенісиста в цьому році: у січні Венгер виграв турнір U14 другої категорії в Мінську.

Також Венгер разом з Георгієм Назаровим перемогли в парному фіналі, обігравши інший український дует Олександр Колесниченко/Максим Потенко - 0:6, 6:3, 10-8.

Єлизавета Котляр, третя ракетка змагань, у фінальному матчі впевнено впоралася з Зарою Даркен з Казахстану: 6:0, 6:1. Зазначимо, 13-річна дніпрянка вперше в цьому сезоні зіграла у фіналі турніру Tennis Europe.

Котляр стала чемпіонкою і в парному турнірі, в якому виступала разом з Анастасією Черняковою. Українки у вирішальному матчі здобули перемогу над українсько-казахстанською парою Єлизавета Чайникова/Зара Даркен: 7:5, 6:2.