Український теніс / Юніори

Юніори. Колесниченко і Котляр виграли одиночні титули в Дніпрі

В Україні завершився турнір Tennis Europe другої категорії серед гравців до 14 років
У фіналі турніру серед хлопців Олександр Колесниченко, який отримав четвертий номер посіву, переміг Святослава Колядинського - 6:3, 6:1. Для 13-річного львів'янина даний титул став дебютним на турнірах Tennis Europe. У фінальному матчі парного розряду Колесниченко і Костянтин Мантач обіграли Матвія Грибкова та Георгія Назарова: 6:2, 6:4.

Найсильнішою в турнірі серед дівчат виявилася Єлизавета Котляр, посіяна під третім номером. У фіналі 13-річна дніпрянка обіграла лідера посіву Анастасію Фірман: 6:4, 7:5. Це вже третій одиночний титул Tennis Europe для Котляр в цьому сезоні: в листопаді вона стала чемпіонкою змагань U14 в Києві та U16 в Пущі-Водиці.

Парний титул виграли другі сіяні Анастасія Дзоз і Єва Галієвська, які у вирішальному матчі перемогли перший сіяний українсько-американський дует Марію Дробишеву і Алессандру Сіхарулідзе - 6:7(3), 6:3, 10-5.