Український теніс / Юніори

Юніори. Агинський і Котляр стали переможцями турніру в Дніпрі

В Україні завершився останній в цьому році юніорський турнір Tennis Europe
У тенісному клубі "Мегарон" відбувся міжнародний тенісний турнір Tennis Europe другої категорії серед гравців до 16 років.

Семен Агинський, посіяний під п'ятим номером, здобув впевнену перемогу в матчі проти Святослава Колядинського, який потрапив до основної сітки з кваліфікації: 6:1, 6:2. Уродженець Кам'янського оформив свій перший одиночний титул на турнірах Tennis Europe. У минулому році 15-річний українець став фіналістом турніру U14 в Ірпені, а в цьому сезоні поступився у фіналі турніру U16 у Львові.

У парному фіналі сильнішими виявилися Костянтин Мантач і Павло Резоглазов, які перемогли інший український дует Святослава Колядинського та Гліба Соненка - 6:1, 6:3.

Чемпіонкою турніру серед дівчат стала шоста сіяна Єлизавета Котляр, якій знадобилося три сети, щоб обіграти Дар'ю Єсипчук - 7:5, 1:6, 6:1. 13-річна дніпрянка виграла другий титул поспіль в Дніпрі і четвертий в цьому році. У листопаді Котляр виграла турнір U14 в Києві та U16 в Пущі-Водиці.

У фіналі парного розряду лідери посіву Дар'я Єсипчук і Теа Нікчевич з Чорногорії святкували перемогу в матчі проти других сіяних українок Анастасії Фірман та Юлії Хмари - 6:2, 7:6(7).