Український теніс / ITF

Анталія. Крутих обіграв п'ятого сіяного на шляху до півфіналу

Олексій Крутих зіграє у півфіналі турніру ITF M15 в Туреччині

Для перемоги над ізраїльтянином Ішаєм Оліелем українському тенісистові знадобилося дві години - 7:5, 6:3. У другому сеті Крутих відігрався з рахунку 2:4 на користь суперника. Протягом зустрічі Олексій зробив чотири брейки і програв два гейми на власній подачі.

Нагадаємо, Оліель наступного тижня заявлений за свою збірну на матч проти України в рамках Кубка Девіса.

У півфіналі українець зустрінеться з Факундо Хуаресом. У другому колі аргентинець обіграв іншого представника України Олександра Овчаренко. У 2019 році Крутих програв Хуаресу у чвертьфіналі 15-тисячника в Румунії.

? Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViberVK

Додано HomeAlone:  26/02/21 11:36  Переглядів: 1 361   Рейтинг:: +1