Український теніс / Юніори

Юніори. Агинський і Сокольвак виграли титули Tennis Europe

Українські тенісисти успішно виступили на турнірах в Угорщині та Туреччині
Перший сіяний Семен Агинський у фіналі турніру U16 другої категорії в Будапешті обіграв австрійця Тобіаса Ляйтнера - 6:1, 6:1. Українець не програв жодного сету на шляху до титулу. 16-річний уродженець Кам'янського вдруге став чемпіоном турніру Tennis Europe: в минулому році він виграв титул U16 другої категорії в Дніпрі.

Софія Сокольвак, посіяна під третім номером на турнірі U14 другої категорії в Адані, у вирішальному матчі перемогла місцеву тенісистку і лідера посіву Ірем Курт: 6:1, 6:1. Даний титул став для 13-річної киянки першим на міжнародному рівні.

Зазначимо, Сокольвак та її співвітчизниця Адріана Ткаченко стали чемпіонками в парному розряді, обігравши представниць Росії Анну Карцеву і Анну Перельман - 6:2, 6:2.

? Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViberVK

Додано HomeAlone:  26/04/21 12:25  Переглядів: 2 324   Рейтинг:: +2