Український теніс / Юніори

Юніори. Зімнох став фіналістом турніру в Латвії, сестри Ващенки виграли титул в Сербії

Українські тенісисти провели фінальні матчі на змаганнях у Європі
Андрій Зімнох у фіналі турніру ITF World Tennis Tour Juniors п'ятої категорії в Юрмалі поступився третьому сіяному естонцю Оліверу Оякаару - 6:4, 1:6, 1:6. Для 15-річного українця це був п'ятий юніорський турнір ITF.

У фіналі парного розряду на ITF World Tennis Tour Juniors п'ятої категорії в Ніші Анастасія та Анна Ващенки обіграли п'ятих сіяних болгарок Йоану Константинову та Яну Стоянову - 7:5, 6:3. Українки провели п'ятий спільний турнір і виграли перший титул. Тижнем раніше Ващенки дійшли до фіналу на турнірі четвертої категорії у Суботиці.

Шлях до перемоги:
R32: BYE
R16: Дивна Раткович/Лара Стояновська (Чорногорія/Сербія, 7) 6:3, 7:5
QF: Панна Барта/Бріна Шулін (Угорщина/Словенія, 4) 6:3, 6:3
SF: Летиція Тарокко/Суана Туцакович (Хорватія/Боснія і Герцеговина) 7:5, 6:4
FR: Йоана Константинова/Яна Стоянова (Болгарія, 5) 7:5, 6:3

Марія Дробишева та гречанка Ніколета Паретзоглу, посіяні під другим номером, стали чемпіонками в парній сітці турніру Tennis Europe другої категорії в Ларнаці на відмові перших сіяних Кліо Марії Йоанну з Кіпру та німкені Соні Жиєнбаевої, яка знялася з одиночного фіналу проти своєї напарниці. Дробишева виграла перший титул у віковій категорії U16.

Стефанія Пушкар на турнірі Tennis Europe U14 другої категорії в Бухаресті (Румунія) програла у фіналі лідерці посіву румунці Анамарії Федеріці Оані: 4:6, 6:3, 5:7. 13-річна киянка вперше зіграла у вирішальному матчі міжнародного турніру і на шляху до фіналу обіграла трьох сіяних суперниць.

? Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViberVK

Додано HomeAlone:  3/05/21 13:44  Переглядів: 2 095   Рейтинг:: +2