Український теніс / Юніори

Юніори. Галієвська і Агинський перемогли в Пущі-Водиці, другий титул поспіль для Фірман, Якубенко та Молчанова виграли парні трофеї

Підсумки виступів українських тенісистів на юніорських турнірах
У суботу на ґрунтових кортах Міжнародної тенісної академії завершився турнір Tennis Europe другої категорії серед гравців до 16 років Kinetic Cup by Dunlop.

Єва Галієвська, посіяна під четвертим номером, обіграла другу ракетку змагань Софію Михайлець - 6:0, 2:6, 6:2. Для 13-річної одеситки це перший титул в даній віковій категорії. Раніше у цьому році Галієвська стала чемпіонкою турніру U14 у Туреччині.

Лідер посіву Семен Агинський у фінальному матчі переміг третього сіяного Олександра Гур'єва: 6:2, 6:4. 16-річний уродженець Кам'янського виграв третій титул U16 і другий в цьому сезоні: наприкінці квітня переміг на турнірі в Угорщині.

У п'ятницю в Пущі-Водиці відбулися парні фінали: Михайлець і Аліна Несмянович обіграли Станіславу Шульженко та Поліну Зеленцову (6:1, 6:4), а Костянтин Мантач і Тимофій Мілованов зломили опір Гур'єва та білоруса Артура Юркевича - 2:6, 6:4, 10-7.

Анастасія Фірман продовжила свою переможну серію в Албанії. У фіналі турніру U16 третьої категорії третя сіяна українка обіграла казахстанку Інкар Дюссебай - 6:3, 7:5. Минулого тижня Фірман стала чемпіонкою змагань в Тирані в обох розрядах.

Анастасія Коляда стала фіналісткою на турнірі U14 третьої категорії в Польщі. У фіналі 13-річна українка, яка потрапила в основну сітку через кваліфікацію, поступилася шостій сіяній місцевій тенісистці Наді Кулбей: 3:6, 4:6. Фінал у Щецині став для Коляди першим в даній віковій категорії.

Два представника України успішно провели парні фінали на турнірі ITF World Tennis Tour Juniors п'ятої категорії в Північній Македонії.

Ольга Молчанова (на фото зліва) і росіянка Кіра Матушкина перемогли четвертих сіяних словачок Ірину Балус та Емму Тотову - 4:6, 7:5, 10-6. 17-річна дніпрянка виграла дебютний парний титул ITF Juniors.

Володимир Якубенко (на фото праворуч) і болгарин Драгомир Драганов, посіяні під другим номером, впоралися з четвертим сіяним німецьким дуетом Боном Лу Карстенсом та Еліасом Петером: 6:2, 6:3. Для 15-річного тенісиста це перший титул в парі на турнірах ITF Juniors. Минулого тижня Якубенко став фіналістом турніру четвертої категорії у Скоп'є в одиночному розряді.

? Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViberVK

Додано HomeAlone:  16/05/21 14:03  Переглядів: 2 714   Рейтинг:: +1