Новини / Український теніс

Дятлова і Самофалов стали переможцями на Кубку України

Підсумки національних змагань, що завершилися минулого тижня
На ґрунтових кортах спорткомплексу "Наука Спорт" у Києві відбувся Кубок України.

Катерина Дятлова у фінальному матчі обіграла Анастасію Запаринюк - 6:0, 6:0. Для 19-річної українки це друга перемога на даному турнірі: вона вигравала одиночний трофей у 2019 році. Катерина разом зі своєю 15-річною сестрою Дариною дійшла до фіналу в парному розряді, поступившись Марії Глаголі та Анастасії Жолдаковій: 5:7, 2:6.

Герман Самофалов у фіналі одиночного розряду програв тільки один гейм Даниїлу Федорову - 6:1, 6:0. У парному фіналі українець разом з Олександром Бєлінським обіграли Дмитра Єрохіна і Артема Смірнова: 6:1, 6:7(5), 10-7.

У рамках турніру в міксті чемпіонами стали Марія Глагола і Артем Туваков, які перемогли Хен Плаксій та Олександра Бєлінського - 6:2, 6:4.

? Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViberVK

Додано HomeAlone:  24/05/21 19:22  Переглядів: 1 008   Рейтинг:: +1