Український теніс / Юніори

Юніори. Котляр продовжила переможну серію, дебютний титул Галієвської, Криворучко виграла турнір у Києві

Підсумки виступів українських тенісистів на юніорських турнірах
Єлизавета Котляр другий тиждень поспіль виграла одиночний титул на турнірі ITF Juniors в Бішкеку (Киргизстан). У фіналі українка обіграла Вікторію Шашинку з США - 6:3, 6:2. зазначимо, як і тижнем раніше, Котляр пробилася в основну сітку через кваліфікацію і не програла жодного сету. Даний титул став другим для 14-річної дніпрянки.

Єва Галієвська виграла свій перший титул ITF Juniors. У фінальному матчі турніру п'ятої категорії у Тбілісі (Грузія) наша тенісистка, якій була надана wild card, перемогла представницю Азербайджану Умайру Хашимову: 6:4, 6:2. У півфіналі 13-річна одеситка виявилася сильнішою за свою співвітчизницю Анастасію Жолдакову, посіяну під першим номером.

На кортах тенісного клубу "Наука Спорт" відбувся турнір Tennis Europe першої категорії серед гравців до 12 років.

Софія Криворучко у вирішальному матчі в трьох сетах обіграла шведку Ребекку Мальстрем - 6:3, 4:6, 6:1. Для 12-річної українки це був перший фінал на міжнародному рівні. До фіналу в одиночному розряді дійшов Іван Ушаков, який поступився поляку Юліушу Марцину Станчику: 6:2, 3:6, 2:6.

Парний титул в Києві завоювали Тимур Чуканов і Артем Дмитренко. У фіналі українці перемогли співвітчизників Володимира Ревенко та Ярослава Ткачова - 7:6(1), 6:3. Фіналістками парного турніру стали Катерина Чуєшова і Марія Ноздрачова, які поступилися Лії Белібовій з Молдови та Ребеці Мальстрем: 7:6(0), 5:7, 6-10.

Адріана Ткаченко стала чемпіонкою в одиночному і парному розрядах на турнірі Tennis Europe U14 третьої категорії в Будапешті (Угорщина). Лідер посіву в одиночній сітці у фіналі обіграла третю ракетку турніру Ізабель Маркович з Австрії - 4:6, 7:6(4), 6:3. У парному фіналі Ткаченко разом з угоркою Норіною Баксабо перемогли місцевих тенісисток Флору Фаркашлакі Хінтс та Лору Кардош - 6:2, 7:6(3). На турнірах Tennis Europe 13-річна українка оформила свій перший одиночний титул і другий в парі.

? Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViberVK

Додано HomeAlone:  31/05/21 20:41  Переглядів: 2 410   Рейтинг:: +4