Український теніс / Юніори

Юніори. Єсипчук стала фіналісткою у Святопетрівському, подвійний тріумф Ревенко в Угорщині

Підсумки виступів українських тенісистів на юніорських турнірах
Минулого тижня Дар'я Єсипчук дійшла до фіналу на турнірі ITF World Tennis Tour Juniors третьої категорії під Києвом. У вирішальному матчі посіяна під п'ятим номером українка поступилася представниці Казахстану Дані Байдаулет - 3:6, 1:6. Це був другий фінал для Єсипчук на турнірах ITF Juniors: в ​​попередньому сезоні на стала фіналісткою в Чорноморську (J5).

Переможцями у парному розряді на Viccourt Summer Cup стали лідери посіву Ілля Максимчук та Артем Подорожний, які повинні були зустрітися у фіналі з Павлосом Парсоном і Фотосом Фотіадесом, проте кіпріоти знялися до матчу. Катерина Лазаренко та Аніта Сагдієва, які отримали другий номер посіву, у фіналі програли Дані Байдаулет і литовській тенісистці Умі Бакайтіте: 6:4, 3:6, 5-10.

Марія Ємшанова і китаянка Чень Сюаньюй стали чемпіонками на турнірі Tennis Europe третьої категорії серед гравців до 14 років Ву Пафосі (Кіпр). У фіналі другі сіяні перемогли перших ракеток турніру британку Флору Джонсон та Хрісі Сміріду з Греції: 6:4, 2:6, 10-7. Це перший парний титул для українки на міжнародному рівні.

Володимир Ревенко здобув перемогу в обох розрядах на турнірі Tennis Europe другої категорії серед тенісистів до 12 років в Будапешті (Угорщина). В одиночному фіналі українець обіграв Самуеля Александра Крайчіра зі Словаччини - 6:2, 6:1. У парному фіналі Ревенко разом з румуном Еріком Адріаном Неаксою перемогли хорвата Дієго Мартиновича і місцевого гравця Абеля Торока: 6:0, 6:1. Ревенко вперше виграв одиночний і парний титули на турнірах Tennis Europe.

? Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViberVK

Додано HomeAlone:  28/06/21 12:03  Переглядів: 2 336   Рейтинг:: 0