Український теніс / Юніори

Юніори. Лопата виграла дебютний одиночний титул ITF у Львові

Анастасія Лопата стала чемпіонкою на домашніх кортах
Минулого тижня у Львові відбувся турнір ITF World Tennis Tour Juniors третьої категорії серед тенісистів до 18 років.

Анастасія Лопата, посіяна під четвертим номером, у фіналі грала проти шостої сіяної Катерини Лазаренко. Лопата виграла стартовий сет з рахунком 6:4, після чого Лазаренко відмовилася від продовження боротьби. Перед турніром у Львові Катерина стала чемпіонкою на турнірі третьої категорії в Ірпені. Титул у Львові став для 16-річної українки першим на турнірах ITF Juniors.

Переможницями в парному розряді стали Марія Глагола і Анастасія Жолдакова, які у фінальному матчі обіграли співвітчизниць Яну Микитин та Софію Паладі - 7:6(4), 1:6, 13-11.

? Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViberVK

Додано HomeAlone:  13/07/21 18:52  Переглядів: 2 438   Рейтинг:: +1