Карлсруе. Завацька виграла свій стартовий матч

Катаріна Завацька зіграє у другому колі на турнірі WTA125 у Німеччині
Карлсруе, Німеччина • 6-12 вересня • грунт • $115,000
Чинна чемпвонка: Патричія Марія Циг (Румунія)
Свтки турнвру: кваліфікаціяодиночний розрядпарний розряд

Перше коло
Катаріна Завацька (Україна) - Тат'яна Марія (Німеччина) 5:7, 6:2, 6:4

Українська тенісистка вперше обіграла представницю Німеччини. У 2018 році Завацька програла Марії на харді на турнірах WTA125 в Ліможі та ITF у Дубаї.

Нагадаємо, вчора матч був перерваний після другого сету через настання темряви. Сьогодні у вирішальному сеті Катаріна поступалася з рахунком 1:4.

У другому колі Завацька зустрінеться зі словачкою Ребеккою Шрамковою, яка в першому колі перемогла п'яту сіяну Кайю Юван зі Словенії. У минулому сезоні українка зазнала поразки від словацької тенісистки на турнірі ITF у Франції.

? Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViberVK

Додано HomeAlone:  9/09/21 14:03  Переглядів: 2 604   Рейтинг:: 0