Український теніс / ATP / Публікації

Третій день на Kyiv Open 2021. Крутих знову виграє у 3-х сетах, Стаховський і Молчанов починають з перемоги у парі

Середа на київському “Челенджері” видалась спокійнішою за буремний вівторок.
Сьогодні розпочали грати друге коло одиночного турніру та закінчили із матчами першого у парі.

На 10-му корті відкривали програму Георгій Кравченко та Тімофєй Скатов. Для українця це був четвертий матч за останні чотири дні, і втома дала про себе знати від самого початку. Кравченко поступався представнику Казахстану у швидкості, а Скатов діяв безпомилково на задній лінії. Ближче до кінця першої партії здалося, що Георгій знайшов ключ до стабільної гри суперника, та старт другого сету засвідчив зворотнє. Спроби українця укорочувати і рвати темп успіхами завершувались лише зрідка, а Скатов, час від часу викрикуючи “vamo” (останні три роки Тімофєй тренується в Іспанії), продовжив домінувати. 6:2, 6:2 - тенісист із Казахстану виходить у свій п’ятий чвертьфінал на “Челенджерах” цього року.

У той час як автор із редактором цих рядків пішли бесідувати із Сергієм Стаховським (чекайте на вихід інтерв’ю найближчим часом), на 12-му корті розгорнулась справжня драма. Бразилець Пусінеллі де Алмейда подавав на матч із португальцем Боржесом, вів 5:4 і 40-0, але у підсумку програв - 5:7. Тепер на нас чекає чвертьфінал Скатов - Боржес у п’ятницю.

Наступним на 10-ий, він же центральний, корт вийшов Олексій Крутих. Українцю опонував тенісист із Бразилії - Орландо Луж. Як виявилось, середа стала невдалою для представників цієї країни на Kyiv Open. Крутих провів матч, дуже схожий на свій поєдинок першого кола проти американця Чеппелла. Сценарій наступний: перемога у першому сеті - брейк на старті другого - втрата концентрації - поразка у другому сеті - знову впевнена гра у вирішальній партії. Крутих не з першого разу, та все ж подав на матч і вийшов у другий в кар’єрі чвертьфінал на “Челенджерах”.

Суперник Олексія визначався у ще одному затяжному поєдинку на корті №12. Француз Ламасен, посіяний під восьмим номером, грав із італійцем Агаменоне, який декілька тижнів тому виграв “Челенджер” у Празі. Агаменоне вів 5:2 у вирішальній партії, мав матчбол, але Ламасен врятувався і зробив рахунок 5:4. Коли здавалось, що на нас чекає ще один камбек, Трістан під нуль програв свою подачу. Отже, із Крутих у п’ятницю зіграє саме Франко Агаменоне.

Окремо варто згадати перемогу других сіяних у парі й фаворитів турніру - Сергія Стаховського і Дениса Молчанова. Їх суперниками були молоді Білобородько і Орлов. Ілля та Влад чинили достойний опір, та все ж клас і зіграність більш досвідчених Стаховського і Молчанова далася взнаки - 6:4, 7:6.

У той час як на інших кортах продовжилися парні протистояння, автор цих рядків пішов трапезувати, а редактор відбув на потязі додому. На цьому ми завершуємо оповідь про третій ігровий день Kyiv Open і насамкінець лише процитуємо Сергія Стаховського: “Приходьте завтра!”.