Український теніс / ATP / Публікації

Четвертий день на Kyiv Open 2021. Стаховський поступається в одиночці, але продовжує перемагати в парі

На турнірі ATP Challenger Tour в Києві визначилися всі учасники чвертьфіналів
У четвер на Kyiv Open продовжили неквапливо грати матчі другого раунду. Свої перемоги здобули перший сіяний - Баес та четвертий - Попко. А от Сергій Стаховський припинив виступи в одиночному розряді.

Перша ракетка турніру Себа Баес, який на старті зустрів достойний опір Іллі Білобородька, у другому колі зустрічався із американським кваліфаєром Алексом Рибаковим. Не дивлячись на комфортний підсумковий рахунок 6:4, 6:2, матч для аргентинця складався непросто. Тривалість поєдинку - 1 година 46 хвилин - зайве тому підтвердження. Надійній грі Баеса на задній лінії Рибаков протиставив атакуючий стиль із виходами до сітки. У першому сеті тенісисти подарували вболівальникам немало красивих розіграшів, а Себастьян виявився стійкішим за суперника у вирішальні моменти. Старт другої партії натякав на продовження боротьби (гравці обмінялись брейками), однак Рибаков став більше помилятись в атаці, а Баес залюбки цим скористався. Як підсумок, аргентинець вийшов у свій черговий чвертьфінал на “Челенджерах” в цьому році.

На 12-му корті продовжили грати матчі-марафони: цього разу не на жарт зарубились румун Яну та італієць Бонадіо. Коли здавалось, що Рікардо вже перехопив ініціативу і прямує до вольової перемоги, Філіп-Крістіан повернувся у гру і зробив вирішальний брейк у десятому геймі третього сету. 7:6, 3:6, 6:4 - майже 3 години боротьби і 19-річний румун виходить у свій третій чвертьфінал сезону, де спробує скласти конкуренцію Баесу.

Повертаємось на 10-ий корт, адже тут настав час гри хедлайнера змагань - Сергія Стаховського. Після впевненої перемоги Сергія у першому раунді українські вболівальники з оптимізмом очікували матчу проти турка Кіркіна. Можливо, вони достеменно не знали, хто такий цей Ергі Кіркін. Питання: а чи знав сам Стаховський? 22-річний представник Туреччини підійшов до цієї гри, маючи в активі 16-матчеву безпрограшну серію: Ергі виграв одразу три турніри ITF (дві “п’ятнадцятки” та одну “двадцять п’ятку”) і додав до цього перемогу у першому колі Kyiv Open. Матч розпочався за домінування Стаховського: він робив все, щоб не затягувати розіграші на задній лінії, а Кіркін забагато помилявся. Так тривало до середини другого сету (перший Сергій забрав до своїх рук - 6:4), після чого ініціатива перейшла до Ергі. Кіркін змусив грати Стаховського на задній лінії, а ми знаємо, як до цієї справи ставиться українець. Зібратися на вирішальний сет шостій ракетці змагань так і не вдалося, тож турецький талант довів матч до заслуженої перемоги - 4:6, 6:3, 6:2.

Пізніше Стаховський виграє у парі з Денисом Молчановим і цей факт трохи перекриє неприємний результат в одиночці. Вже завтра на хлопців чекає півфінал парного турніру, а ми повернемося до розмови про одиночку. Тим паче розповісти залишилось зовсім небагато. Останнім, хто пробився у чвертьфінал турніру, став представник Казахстану - Дмітрій Попко. Він програвав 1:5 у першому сеті матчу із італійцем Франческо Форті, однак із наступних 14 геймів Форті дісталося лише 2. У підсумку Попко святкує перемогу - 7:5, 6:2 - і виходить на Кіркіна у чвертьфіналі.

Попереду на Kyiv Open - чвертьфінальний день. Розв’язка наближається, тож не зайвим буде нагадати: дивитися теніс на стрімах - це добре, але наживо - набагато яскравіше! Приходьте на трибуни творити історію українського тенісу разом!