Реєстрація    Увійти
Авторизація
Український теніс / ATP / Публікації

Сьомий день на Kyiv Open 2021. Невловимий Аґаменоне

Kyiv Open 2021 завершився. Відкинувши властивий подібним темам пафос, спробуємо відновити у пам’яті недільний фінал одиночного розряду.
Сьомий день на Kyiv Open 2021. Невловимий Аґаменоне
Якщо вихід у фінал Себастьяна Баеса був явищем достоту очікуваним, то побачити у його суперниках Франко Аґаменоне розраховували хіба що віддані шанувальники останнього. А такими, можете не сумніватись, італієць в Україні обзавівся - взяти хоча б двох відчайдухів, що перед його подачею на матч зарядили “Let’s go, Franco, let’s go!”

Себастьян дорогою до фіналу не програв жодного сету, і, здалося, при цьому не вмикав перших швидкостей. Аґаменоне, навпаки, ці самі швидкості в 2021 році й не вимикає - він програв лише один сет на шляху до вирішального поєдинку.

Дебют залишився за Баесом: два брейки і аргентинець (той, що молодший, позаяк Франко теж виходець із цієї країни) подає на сет. Отут-то й почалося найцікавіше.

Аґаменоне приборкав нерви і суттєво зменшив кількість похибок. А ще він зрозумів: намагатися перестріляти Баеса на задній лінії - так собі ідея, треба збивати темп і не затягувати розіграші.

Не подавши на сет вперше, а потім і вдруге, Себастьян розгубився. Він і раніше на турнірі дозволяв собі такі мікроспади на декілька геймів, та рівень суперників не дозволяв скористатись ними вповні. А рівень Аґаменоне дозволив. Франко розслабився, і тепер вже саме з-під ракетки Баеса посипалися невимушені помилки. 7:5 - справді вражаючий камбек, від якого, як ми побачимо далі, Себастьян так і не відновився.

Старт другого сету також залишився за Аґаменоне - він повів 3:1. І хоча Баес намагався завести себе “вамосами” та іншими підбадьорюючими вигуками, гра у нього вже не йшла. Франко без зайвих проблем довів матч до впевненої, хоча й сенсаційної, перемоги - 6:2.

А потім було бурхливе святкування, десятки фото і автографів, присвята перемоги тітці, що бореться із недугом, і загалом те, що у латинських крилатих висловах звучить як “carpe diem”. Аґаменоне сподобалося бути в центрі уваги: серед іншого, він розповів автору цих рядків, чому змінив Аргентину на Італію, де бере сили на таку кількість ігор (вже 81 офіційний матч у 2021 році!) і куди поїде грати далі. До речі, інтерв’ю з переможцем Kyiv Open вийде на сторінках БТУ вже зовсім скоро.

Ось, власне, і все: турнір іде на річну паузу, щоб відкрити свої двері для відвідувачів вже у 2022 році. Великий теніс і Україна знову разом!
Фото: ФТУ.
 

Додано Maria Melnyk:  13/09/21 09:14  Переглядів: 15 771   Рейтинг:: +2  
2 0
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.