Український теніс / Юніори

Юніори. Білозерцев вийшов у фінал престижного турніру Tennis Europe

Нікіта Білозерцев боротиметься за титул на змаганнях у Росії
У півфіналі турніру категорії "Super" серед гравців віком до 14 років український тенісист за дві з половиною години обіграв першого сіяного швейцарця Флінна Томаса - 0:6, 6:2, 7:5.

Для 13-річного уродженця Хмельницького це буде другий одиночний фінал: минулого року він став чемпіоном на турнірі U14 третьої категорії в Києві.

У Хімках Білозерцев переміг вже трьох сіяних гравців. У другому колі українець виявився сильнішим 14-го сіяного словенця Жиги Шешко, а у чвертьфіналі він обіграв сьому ракетку турніру Янніка Теодора Александреску з Румунії. У фіналі змагань "Christmas Cup" Нікіта зустрінеться з другим сіяним болгарином Іваном Івановим.

Зазначимо, на поточний сезон в юніорському турі Tennis Europe заплановано загалом чотири турніри категорії "Super". Цього місяця має відбутися турнір у Тарбі (Франція), у лютому - турнір у Стокгольмі (Швеція), а у квітні - в Маї (Португалія).

Запис матчу з 08:52:00

? Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViberVK

Додано HomeAlone:  7/01/22 19:41  Переглядів: 2 317   Рейтинг:: +1