Український теніс / ITF

Анталія. Крутих проведе перший фінал у сезоні

Олексій Крутих боротиметься за одиночний титул на турнірі ITF M25 у Туреччині
У півфінальному матчі український тенісист, посіяний під п'ятим номером, за дві з половиною години обіграв японця Юкі Мотідзукі – 4:6, 7:6 (6), 6:2.

У фіналі Крутих зустрінеться з лідером посіву Нерманом Фатичем із Боснії та Герцеговини. Для 22-річного киянина це буде шостий фінал на турнірах ITF та перший на змаганнях із призовим фондом $25,000.

В активі Олексія є один титул ITF M15, який він виграв у минулому році на домашніх кортах у Чорноморську.

Також сьогодні Крутих разом із турком Сарпом Агабігюном став чемпіоном у парній сітці турніру в Анталії. У фіналі тенісисти перемогли аргентинсько-італійський дует Романа Андреса Бурручагу та Александра Вайса: 6:4, 7:6(3).

Українець втретє переміг у парному розряді на професійному рівні: минулого сезону він виграв титули на турнірі ITF M15 та на "челенджері" в Анталії.

Додано HomeAlone:  12/03/22 18:56  Переглядів: 1 505   Рейтинг:: +1