Український теніс / Кубок Федерації

Кубок Біллі Джин Кінг. США - Україна: прев'ю матчу

15-16 квітня збірні США та України боротимуться за місце у фіналі Кубка Біллі Джин Кінг
Це буде другий поєдинок між українською та американською командами. У 2012 році на ґрунті у Харкові збірна США виграла всі п'ять матчів. За Україну тоді зіграли Еліна Світоліна, Леся Цуренко, Людмила та Надія Кіченок, а у складі американок виступали Серена Вільямс, Крістіна Макхейл, Слоан Стівенс та Лізель Хубер.

США
Рейтинг у BJK Cup: 4
Найкращий результат в історії: Виграли командний турнір 18 разів (остання перемога у 2017 році)
Дебют у турнірі: 1963 рік
Матчових протистоянь: 194
Перемог/поразок: 154/40

Україна
Рейтинг у BJK Cup: 24
Найкращий результат в історії: Перше коло Світової групи (2010, 2012)

Рейтинг (одиночний | парний): 14 | 33
Найкращий результат у 2022: Маямі (півфінал), Australian Open (чвертьфінал)

Джессіка Пегула може дебютувати у Кубку Біллі Джин Кінг. Єдиний матч за збірну США вона провела в 2019 році, вийшовши на парний поєдинок, що вже нічого не вирішував, разом з Дженніфер Брейді (той матч вони програли).

Елісон Риск
Вік: 03/07/1990 (31 рік)
Рейтинг (одиночний | парний): 43 | 477
Найкращий результат у 2022: Аделаїда (фінал)

Елісон Риск уперше увійшла до складу збірної з 2018 року. Усього на її рахунку чотири матчеві участі, в яких вона зіграла три одиночні матчі та один парний. На рахунку Елісон одна перемога - у 2017 році вона обіграла Андреа Петкович у домашньому чвертьфіналі Світової групи.

Шелбі Роджерс
Вік: 13/10/1992 (29 років)
Рейтинг (одиночний | парний): 46 | 51
Найкращий результат у 2022: Аделаїда (чвертьфінал)

Шелбі Роджерс зіграла за команду у п'яти матчових протистояннях. В одиночному розряді на її рахунку дві поразки у двох матчах, а у парному - вона зуміла принести своїй країні дві перемоги у трьох іграх.

Ейжа Мухаммад
Вік: 04/01/1991 (31 рік)
Рейтинг (одиночний | парний): 169 | 36
Найкращий результат у 2022: Мельбурн 1 (титул у парі), Індіан-Уеллс (фінал у парі)

Ейжа Мухаммад вперше включена до складу збірної та може дебютувати у Кубку Біллі Джин Кінг.

Дезире Кравчик
Вік: 11/01/1994 (28 років)
Рейтинг (одиночний | парний): б/р | 21
Найкращий результат у 2022: Дубай (чвертьфінал у парі)

Дезір Кравчик вперше включена до складу збірної і може дебютувати в Кубку Біллі Джин Кінг.

Збірна США виграла найбільше матчових протистоянь в історії командного турніру - 154, також вони є володарками рекорду за кількістю титулів - 18.

УКРАЇНА

Даяна Ястремська
Вік: 15/05/2000 (21 рік)
Рейтинг (одиночний | парний): 93 | 128
Найкращий результат у 2022: Ліон (фінал), Дубай (чвертьфінал), Богота (чвертьфінал)

Даяна Ястремська зіграла у складі збірної України у п'яти матчевих зустрічах і не програла жодного свого поєдинку. На рахунку Даяни п'ять перемог у одиночних матчах та одна у парному поєдинку.

Катаріна Завацька
Вік: 05/02/2000 (22 роки)
Рейтинг (одиночний | парний): 201 | 773
Найкращий результат у 2022: Чарльстон (друге коло)

Катаріна Завацька брала участь у двох матчових зустрічах збірної України та зіграла два парні поєдинки, в яких здобула перемоги.

Надія Кіченок
Вік: 20/07/1992 (29 років)
Рейтинг (одиночний | парний): 846 | 43
Найкращий результат у 2022: Аделаїда (півфінал у парі)

Надія Кіченок дебютувала у збірній у 2010 році та взяла участь у 11 матчових зустрічах. Надія зіграла три одиночні матчі (2/1) та дев'ять парних (4/5). Зазначимо, що у трьох останніх парних матчах за збірну Надія Кіченок здобула перемоги з трьома різними напарницями - з Мартою Костюк проти Болгарії, з Катериною Козловою проти Естонії та з Людмилою Кіченок проти Японії.

Людмила Кіченок
Рейтинг (одиночний | парний): 1060 | 38
Найкращий результат у 2022: Дубай (фінал у парі)

Людмила Кіченок дебютувала у збірній у 2010 році та взяла участь у 7 матчових зустрічах. Людмила провела три одиночні матчі (1/2) та сім парних (4/3).

Українська збірна виграла чотири останні матчеві протистояння в Кубку Біллі Джин Кінг, обігравши в Таллінні збірні Болгарії, Хорватії та Естонії, а також команду Японії в домашньому матчі минулого року.

Додано admin:  14/04/22 14:35  Переглядів: 1 862   Рейтинг:: 0