Український теніс / ATP Challenger Tour

Спліт. Молчанов виходить до чвертьфіналу парного турніру

Український тенісист Денис Молчанов здобув перемогу у стартовому матчі на "челенджері" у Хорватії у парному розряді
Split Open - ATP Challenger Tour
Спліт, Хорватія • 18-24 квітня • грунт • €45,730

Перше коло
Деніс Молчанов/Ніклас Шелл (Україна/Німеччина, 4) - Лукаш Клейн/Андрій Кузнєцов (Словаччина, -) 6:4, 6:4

Денис Молчанов та Ніклас Шелл за 71 хвилину здобули перемогу на старті "челенджеру" у Хорватії. Українсько-німецький тандем зробив по одному брейку в кожному сеті та не дозволив супернику реалізувати свій єдиний зароблений брейк-поінт. Для Дениса Молчанова це перша перемога після дебютного титулу АТР, який він завоював у Марселі наприкінці лютого.

У чвертьфіналі Молчанов та Шелл зіграють проти найсильніших у матчі - Зомбор Пірош/Алдін Сеткіч (Угорщина/Боснія) – Георгій Кравченко/Отто Віртанен (Україна/Фінляндія).

Додано admin:  19/04/22 19:30  Переглядів: 1 092   Рейтинг:: 0