Український теніс / ITF

Анталія. Олег Приходько зробив чемпіонський дубль на турнірі ITF

Український тенісист Олег Приходько став переможцем турніру ITF M15 у одиночному та парному розряді

У фіналі одиночного турніру українець, посіяний на турнірі під третім номером, за 1,5 години переміг іспанця Пабло Ламаса Руїса 6:2, 6:4. Приходько другий тиждень поспіль дійшов до фіналу на турнірі ITF і вже втретє цього року. Українець виграв другий одиночний титул у кар'єрі та перший цього сезону.

Днем раніше Олег Приходько разом із молдавським тенісистом Іллею Сніцарем виграв турнір у парному розряді, перемігши у фіналі чеську пару Іржі Барнат/Філіп Дуда 6:3, 6:3. Для українця це третій парний титул ITF у поточному сезоні та 17-й за кар'єру.

Учора титул у парному розряді на змаганнях у Казахстані виграв ще один український тенісист – Ерік Ваншельбойм.

Додано admin:  1/05/22 12:26  Переглядів: 1 300   Рейтинг:: 0