Шимкент. Марченко не зміг вийти до півфіналу турніру

Шимкент, Казахстан • 16-22 травня • ґрунт • $53,120
Сітки турніру: кваліфікаціяодинний розрядпарний розряд

Чвертьфінал
Ілля Марченко (Україна, 2) – Еван Чжу (США, Q) 3:6, 6:7(2)

У стартовому сеті українець не зміг захистити подачу у восьмому геймі, що допомогло супернику здобути перевагу. Марченко вів з рахунком 3:1 та 5:4 у другому сеті, але так і не зміг перевести гру у вирішальну партію.

У ході зустрічі, яка тривала майже дві години, Ілля виконав один ейс, припустившись дев'яти подвійних помилок, реалізував усі три брейк-поїнти, проте програв чотири гейми на своїй подачі.

Нагадаємо, для Марченка це був перший чвертьфінал із березня 2021 року, коли став півфіналістом на "челленджері" у Бієллі.

Додано HomeAlone:  19/05/22 10:25  Переглядів: 1 364   Рейтинг:: 0