Український теніс / ATP Challenger Tour

Братислава. Крутих зіграє в основній сітці турніру

Олексій Крутих виграв у фінальному раунді кваліфікації "челенджера" у Словаччині
Kooperativa Bratislava Open - ATP Challenger Tour
Братислава, Словаччина • 6-12 червня • ґрунт • €67,960

Кваліфікація. Друге коло
Олексій Крутих (Україна, 4) – Алексіс Готьє (Франція, 10) 2:6, 6:3, 6:4

У другому сеті Крутих зумів відігратися з рахунку 1:3, а на старті вирішального зробив брейк, що допомогло йому зберегти перевагу до кінця матчу.

Український тенісист всьоме у цьому році виступить в основній сітці турніру ATP Challenger Tour. У першому колі Олексій зустрінеться зі ще одним "кваліфаєром" Алехандро Моро Каньясом з Іспанії.

Своїх суперників отримали й інші українці: Віталій Сачко зіграє проти швейцарця Йохана Ніклса, а Ілля Марченко - з "лакі-лузером" Філіпом Крістіаном Ж'яну з Румунії.

Додано HomeAlone:  6/06/22 16:06  Переглядів: 1 529   Рейтинг:: 0