Український теніс / Юніори

Юніори. Лопата виграла парний турнір ITF Juniors, Сідельник стала чемпіонкою парних змагань Tennis Europe

Українські тенісистки стали переможницями на юніорських турнірах у парному розряді
17-річна Анастасія Лопата (на фото друга справа) виграла другий парний турнір ITF Juniors першої категорії цього року. Українка виступала на змаганнях у німецькому Бамберзі разом із датчанкою Ребекою Мунк Мортенсен. У фінальному поєдинку українсько-датський тандем здобув перемогу над німецько-бельгійською парою Теа Лукіч/Амелія Валігора: 3:6, 7:6(6), 10-0. Усього для Лопати це третій юніорський парний титул ITF. В одиночному розряді Анастасія дійшла півфіналу.

13-річна Марія Сідельник стала чемпіонкою турніру Tennis Europe другої категорії U16 у Ризі у парному розряді. У фіналі змагань Сідельник та її напарниця Марина Маркіна з Латвії обіграли лідерів посіву чесько-молдовську пару Софі Геттлерова/Яна Заболотня: 7:6(5), 7:6(7).

Для української тенісистки це перший титул цього року та перша перемога на турнірах другої категорії. До цього Сідельник ставала переможницею двох турнірів третьої категорії U14 та двох третьої категорії U16 (усі у парному розряді). В одиночному розряді українка дійшла до півфіналу, де поступилася своїй напарниці.

Додано admin:  12/06/22 21:30  Переглядів: 1 647   Рейтинг:: +1