Український теніс / WTA

Бірмінгем. Кіченок та Остапенко вийшли до парного чвертьфіналу

Українсько-латвійська пара стартувала з перемоги на турнірі WTA у Великій Британії
Rothesay Classic Birmingham - WTA 250
Бірмінгем, Велика Британія • 13-19 червня • трава • $251,750
Чинні чемпіонки: Боузкова/Градецька (Чехія)

Перше коло
Людмила Кіченок/Олена Остапенко (Україна/Латвія, 2) - Надія Кіченок/Олександра Крунич (Україна/Сербія) 6:3, 6:4

Сестри Кіченок вперше у цьому році зіграли одна проти одної. У попередньому сезоні в обох подібних матчах сильнішою була пара, в якій грала Надія.

Кіченок та Остапенко у чвертьфіналі турніру зустрінуться з переможницями матчу між дуетами Лорен Девіс/Кетрін Макнеллі та Кайя Юван/Магда Лінетт.

Додано HomeAlone:  13/06/22 17:57  Переглядів: 2 122   Рейтинг:: +1