Український теніс / WTA

Істборн. Цуренко вийшла до фіналу кваліфікації

Леся Цуренко виграла перший матч у відбірковій сітці турніру WTA у Великій Британії
Rothesay International Eastbourne - WTA 500
Істборн, Велика Британія • 19-25 червня • трава • $757,900
Чинна чемпіонка: Олена Остапенко (Латвія)

Кваліфікація. Перше коло
Леся Цуренко (Україна, 8) – Кімберлі Біррелл (Австралія) 6:3, 6:1

Для перемоги українці знадобилося трохи більше за годину. У першому сеті Цуренко була попереду 3:1, після чого австралійці вдалося зрівняти рахунок, але наступні три гейми залишилися в активі нашої тенісистки. У другому Леся зробила три брейки, програвши одну свою подачу.

Наступна суперниця українки стане відома за підсумками матчу між Уршулою Радванською та третьою сіяною Хезер Вотсон.

Додано HomeAlone:  18/06/22 16:43  Переглядів: 2 619   Рейтинг:: 0