Український теніс / Юніори

Юніори. Горенюк та Ноздрачова виграли турнір у Португалії, семеро українців зіграли у фіналах

Підсумки виступів українських юніорів на турнірах ITF та Tennis Europe

Українська пара Марія Горенюк та Марія Ноздрачова виграла парний турнір Tennis Europe U14 третьої категорії у Портімані (Португалія). У фіналі змагань українки завдали поразки місцевим тенісисткам, першій сіяній парі Діані Фернандеш/Терезі Поппе – 6:4, 3:6, 10-7. Обидві українські тенісистки вперше перемогли на турнірі Tennis Europe.
Ілля Максимчук, разом із казахським тенісистом Максом Батютенком, дійшов до фіналу у парному розряді на турнірі ITF Juniors другої категорії у німецькому Гладбеку. У вирішальному матчі українсько-казахський тандем, посіяний на турнірі під другим номером, поступився лідерам посіву Яну Коберськи з Австрії та японцю Реї Сакамото - 2:6, 2:6. Українець виборював другий парний юніорський титул на турнірах ITF.

Адріана Ткаченко стала призеркою турніру ITF Juniors п'ятої категорії у парному розряді у Нікшичі (Чорногорія). Українка разом із угорською тенісисткою Гретою Фіневеш отримали перший номер посіву. У фінальному поєдинку дівчата поступилися хорватській парі Кьяра Єролімов/Івонна Ріджан – 5:7, 3:6.

Тимур Дев'ятьяров зіграв одразу у двох фінальних матчах на змаганнях Tennis Europe U16 третьої категорії у Тбілісі. У фіналі одиночного розряду українець поступився першій ракетці турніру Савві Рибкіну - 2:6, 1:6. У парному турнірі Дев'ятьяров виступав разом із ще одним українським тенісистом Павлом Ріштієм. У вирішальному матчі український дует програв лідерам посіву Савві Рибкіну та Марату Салбієву - 6:1, 6:7(5), 6-10.

У польському Вроцлаві, на турнірі Tennis Europe U14 другої категорії, українські юнаки зіграли у фінальних матчах у одиночному та парному розрядах. Ярослав Ткачов та Дмитро Втерковський поступилися у вирішальному матчі парних змагань полякам Ентоні Касперські та Губерту Пленкевичу – 6:7(1), 2:6. В одиночному розряді призером став Степан Гвілава, який програв свій поєдинок проти першого сіяного Крістофера Тиса з Німеччини – 6:3, 2:6, 3:6.

Додано admin:  19/06/22 13:40  Переглядів: 2 132   Рейтинг:: 0