Український теніс / Юніори

Юніори. Зеленська виграла турнір на траві у Польщі, Бєльдюгін зробив чемпіонський дубль у Нідерландах

Підсумки виступів українських юніорів на турнірах ITF та Tennis Europe

16-річна Дар'я Єсипчук дійшла до фіналу у парному розряді на турнірі ITF Juniors 2-ї категорії у Брухкебелі (Німеччина). У матчі за титул українка разом із польською напарницею Мальвіною Ровінською поступилися у напруженому матчі 7:5, 4:6, 13-15. В одиночному розряді українка зупинилася у третьому колі.

15-річна Євгенія Зеленська зіграла у двох фінальних матчах на турнірі ITF Juniors п'ятої категорії у Міхалувеку (Польща), який грався на трав'яних кортах. У вирішальному матчі парного розряду українка разом із Олександрою Сіхарулідзе зі США поступилася польській парі Емілія Міхта/Наталія Міхта 1:6, 7:5, 5-10. У одиночному фіналі Зеленська взяла гору над ще однією польською тенісисткою Амелією Пазун 6:3, 6:3. Для українки це дебютний титул ITF Juniors та другий фінальний поєдинок.

Відразу три трофеї виграли українці на турнірі ITF Juniors 5-ї категорії у Хілверсумі (Нідерланди).

16-річний Тимур Бєльдюгін у фіналі одиночного розряду завдав поразки місцевому гравцю Теуну Мантелю 6:2, 7:5. Того ж дня українець разом із бельгійцем Кіліаном Коліньоном виграв парний турнір, обігравши у вирішальному матчі нідерландців Теуна Мантеля та Джеймса Піккаарта 6:4, 6:4. Обидва титули стали дебютними для Бєльдюгіна на рівні ITF Juiniors.

У фіналі турніру дівчат перемогу святкувала 16-річна Ліка Пересипкіна, яка у фіналі обіграла італійку Емму Джірардато 6:3, 7:6(1). Для української тенісистки це також був перший титул ITF Juniors.

Ще одна українка Анастасія Фірман поступилася у фіналі парного розряду, де вона виступала разом із Еммою Джірардато. У титульному матчі дівчата програли бельгійській парі Емма Ковачевич/Катаріна Кужович 2:6, 1:6.

Тимур Дев'ятьяров та Павло Риштий стали призерами парного турніру Tennis Europe U16 3-ї категорії у Тбілісі (Грузія). У вирішальному матчі українці поступилися грузинській парі Ніколоз Гургенідзе/Олександр Шванджирадзе 4:6, 6:7(4). У одиночному турнірі Тимур Дев'ятьяров також зіграв у фіналі, у якому зазнав поразки від свого співвітчизника Павла Висотіна 3:6, 0:6. 16-річний Павло Висотін виграв свій перший титул "Tennis Europe U16". Минулого року він ставав переможцем турніру 3-ї категорії U14.

13-річна Поліна Кузнєцова поступилася у фіналі турніру Tennis Europe 2-ї категорії U16 у Мамаї (Румунія) місцевій тенісистці Діані-Іоані Сімонеску 0:6, 4:6. Українка виборювала свій перший одиночний титул на турнірах цієї вікової категорії. Цього року вона була призером на аналогічному турнірі в Нові-Сад (Сербія).

Додано admin:  27/06/22 10:00  Переглядів: 2 353   Рейтинг:: +1