Реєстрація    Увійти
Авторизація
Український теніс / Вімблдон

Леся Цуренко: "Я думаю, що Росія творить вже надто багато, їх потрібно зупинити у будь-який можливий спосіб"

Українська тенісистка Леся Цуренко прокоментувала усунення російських та білоруських гравців від участі у Вімблдоні
Леся Цуренко: "Я думаю, що Росія творить вже надто багато, їх потрібно зупинити у будь-який можливий спосіб"

- Насамперед, я шкодую, що у вашій країні така трагедія. Два моменти. Данило Медведєв сказав, мовляв, коли у вас є 10 людей, у вас буде 10 різних думок. Я не знаю, якою буде ситуація через 10-20 років. Можливо, я знатиму [потім]. Моє перше запитання: що ви думаєте про це? І по-друге, щоб ви сказали людям, які кажуть, що росіяни не можуть висловлюватися через політику їхньої влади?

– Дивіться, ось моя ситуація. Моя родина жила у Грузії. Напередодні Нового року з 1992 на 1993 рік ми втекли з Грузії, бо там була війна. Цю війну створила Росія. Тож це вдруге, коли на моїй родині позначаються дії російської влади. Це було 28 років тому. Мені 33. Коли ми поїхали, мені було 4 роки.

Це потрібно зупинити. 28 років для мене особисто як моя сім'я постраждала. Це треба якось зупинити. Це моя думка.

Я думаю так, якщо є щось, що кожна людина на цьому світі може зробити, буде добре, якщо вона це зробить. Якщо хтось думає, що пожертвувати 10 доларів нічого не означає, це не так. Це означає багато. У головному місті моєї області, в Миколаєві, немає води вже кілька місяців. Тому, якщо ви думаєте, що 10 доларів – це нічого, але насправді це 10 пляшок води для цих людей.

Є причини, чому санкції запроваджуються. Спортсменів усувають також, тому що є причина. Росію слід зупинити. Це моя думка. Мені дуже шкода такі країни, як Україна, Грузія, я не кажу, що мені не шкода інших через інші конфлікти. Я думаю, що Росія вже робить занадто багато. Це занадто. Їх потрібно зупинити будь-яким можливим способом.

- Ви погоджуєтесь з усуненням російських гравців?

- Так, погоджуюсь. Це лише крок. Це гарний крок, який показує, що ми всі маємо робити. І я — українка. У моїй голові не може бути інших варіантів. Знову ж таки, я була б першою, хто б сказав, що їх не потрібно усувати. Але як я вже розповідала, так, я тут помилилася, я чула тільки думку від одного гравця з Білорусі та ще одного гравця з Росії, особисто мені було сказано, що ця людина проти війни. Від інших я нічого не почула. І для мене мовчання – знак… Нічого гарного… Я ж гадала, в мене багато друзів у Турі, особливо росіян і білорусів.

Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу.
Дякуємо, що залишаєтеся з нами.
Все буде Україна! 💙💛

🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViber

Джерело: btu.org.ua


 

Додано admin:  30/06/22 09:00  Переглядів: 1 918   Рейтинг:: +1  
1 0
‡àãðóçêà...
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.