Реєстрація    Увійти
Авторизація
Український теніс / Вімблдон

Леся Цуренко - журналісту із Сербії: "Росіяни щасливі, коли українці вмирають і від того, що їхня армія творить в Україні"

Українка відповіла на запитання сербського журналіста щодо вторгнення військ РФ в Україну
Леся Цуренко - журналісту із Сербії: "Росіяни щасливі, коли українці вмирають і від того, що їхня армія творить в Україні"
Я з Сербії, і, як ви напевно знаєте, у Сербії через те, що відбувається, не ввели санкції на адресу Росії. У Сербії у нас є багато людей, які люблять Росію і росіян, які підтримують Росію, навіть під час всієї цієї ситуації. Питання в тому, яка ваша думка щодо цього і, можливо, ви якось переживаєте це? Бо Сербія, напевно, одна з, якщо не єдина країна в Європі, окрім Білорусі, яка не запровадила санкції на адресу Росії?
- Що я можу сказати? Нічого хорошого я не відчуваю з цього приводу. Я не знаю, як ви можете підтримувати війну. Подібні думки я чула.

Це не підтримка війни, а більшою мірою підтримка росіян, така офіційна позиція...
- Дивіться, росіяни щасливі, коли українці вмирають. Я бачила ці чати в Телеграмі, в Інстаграмі. Вони щасливі, що українці гинуть. Вони щасливі, що їхня армія творить в Україні.

Що я можу з цього приводу відчувати? Як можна такому радіти? Коли гинуть у своїх ліжках, уві сні. Ці люди ідіоти, я не знаю. Вам потрібно змінити свою думку. Вам потрібно думати розумніше. Я знаю, що у світі багато конфліктів. Я це знаю. Цей зачіпає мене конкретно, бо я українка.

Але я не думаю, що будь-який конфлікт у світі – це нормально. Ні. Для мене це боляче щоразу. Цей світ, це життя про те, щоб мати будинок, автівку, дітей, сім'ю, собаку. Щоб сонце світило. Це все, що потрібне в житті. Просто проживати щасливі дні. Ці люди, що, навіщо, чому в них такі амбіції? Для чого? Щоб отримати нові території. Кінець.

Ви бачили Маріуполь? Цього міста більше немає. Що це таке? Це не щасливе життя. Ці люди не мають води, нічого не мають. Вони живуть у руїнах міста. Заради чого? Що там робить Росія? У цих людей більше не буде щасливого життя. Немає жодних причин так робити. Чи Росії, чи будь-якій іншій країні.

Я не вважаю, що сербам треба говорити, мовляв, добре, ми підтримуємо росіян чи Росію загалом, чи президента Росії. Ні. Їм треба змінити це. Я підтримую мирне життя. Ось так.

Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу.
Дякуємо, що залишаєтеся з нами.
Все буде Україна! 💙💛

🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViber

Джерело: btu.org.ua

Фото: Getty Images.
 

Додано admin:  2/07/22 11:50  Переглядів: 28 269   Рейтинг:: +3  
3 0
‡àãðóçêà...
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.