Реєстрація    Увійти
Авторизація
Новини / Український теніс

Андрій Медведєв: "Євген Зукін не має жодного відношення до формування збірної"

Капітан збірної України у Кубку Девіса Андрій Медведєв прокоментував лист українських гравців на адресу ITF
Андрій Медведєв: "Євген Зукін не має жодного відношення до формування збірної"
У понеділок стало відомо, що українські тенісисти Еліна Світоліна, Марта Костюк, сестри Людмила та Надія Кіченок, Катаріна Завацька, Ілля Марченко та Сергій Стаховський, відправили на адресу ITF звернення, в якому вимагали усунути віце-президента ФТУ Євгена Зукіна з посад на посади . Сьогодні Катаріна Завацька відмовилася від свого підпису під цим листом, а Даяна Ястремська на своїй сторінці в Instragram опублікувала заяву на підтримку Євгена Зукіна.

У прес-релізі гравців одним із пунктів було зазначено, що Євген Зукін "систематично перевищує повноваження, на власний розсуд на основі своїх симпатій визначаючи склади національних команд."

Капітан збірної України у Кубку Девіса Андрій Медведєв прокоментував BTU цю інформацію, назвавши її "такою, що не відповідає дійсності".

- Як капітан чоловічої національної збірної у Кубку Девіса, був неприємно здивований листом, підписаним відомими тенісистам, в якому вони висувають обвинувачення на адресу виконавчого директора ФТУ Євгена Зукіна. Я можу засвідчити, що все, що стосується порядку призначення складу команд не відповідає дійсності!

Остаточний склад на кожен матч затверджую я особисто, оскільки саме я відповідаю за остаточний результат. Хочу наголосити, йдеться не тільки про поточний результат, ми напрацьовуємо команду на майбутнє, саме тому активно запрошуємо до збірної молодих гравців. Ми зобов’язані дивитися на перспективу.

Сам процес вибору тенісистів відбувається таким чином: я разом з тренером збірної Михайлом Філімою складаю список тих, кого хотів би бачити в команді. Знайомлюся з побажаннями Федерації, якщо вони є, потім затверджую остаточний склад. Все, іншої процедури ніколи не було. Євген Зукін не має жодного відношення до формування збірної, у сферу його відповідальності входить лише вирішення фінансових питань, у тому числі пов’язаних з винагородою за матч.

Я не розумію хто і навіщо ініціював написання такого листа в принципі. Якщо виникають якісь питання, а це внутрішні питання, потрібно збиратися й домовлятися, залучати до цього процесу Президента ФТУ Сергія Лагура, котрий завжди готовий вислухати чужу точку зору. Все можна вирішити. А подібні листи, ще й під час повномасштабної війни з Росією тільки завдають шкоди національним тенісним інтересам.

Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу.
Дякуємо, що залишаєтеся з нами.
Все буде Україна! 💙💛

🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViber

Джерело: btu.org.ua

Фото: BTU.
 

Додано admin:  6/07/22 20:50  Переглядів: 3 340   Рейтинг:: -1  
1 2
‡àãðóçêà...
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.