Будапешт. Баіндл пробилася до основної сітки турніру

Катерина Баіндл виграла у фінальному раунді кваліфікації в Угорщині
Будапешт, Угорщина • 11-17 липня • ґрунт • $251,750
Чинна чемпіонка: Юлія Путінцева (Казахстан)

Кваліфікація. Друге коло
Катерина Баіндл (Україна, 3) – Ребека Штолмар (Угорщина, WC) 6:1, 7:5

Для перемоги українській тенісистці знадобилося трохи більше півтори години. У першому сеті Баіндл виграла чотири гейми на подачі суперниці, програвши один на своїй, а в другому вона вела 5:3, після чого Штолмар вдалося зрівняти рахунок, відігравши матчбол. Баіндл захистила свою подачу і зробила брейк.

Нагадаємо, минулого сезону Катерина у столиці Угорщини змогла дійти до чвертьфіналу. Українка може стати наступною суперницею Лесі Цуренко, яка у першому колі зустрінеться з однією із переможниць кваліфікації.