Український теніс / Юніори

Юніори. Фірман та Микитин виграли парний турнір ITF у Бельгії, Калабішка завоював одиночний титул у Словаччині

Підсумки виступів українських юніорів на турнірах ITF та Tennis Europe

Анастасія Фірман та Яна Микитин виграли парний титул на турнірі ITF Juniors четвертої категорії у Лімлеті (Бельгія). У вирішальному матчі українська пара завдала поразки бельгійкам Елін Бекс/Метте Стігманс - 6:1, 6:1. У ході турніру Фірман та Мікітін не програли жодного сета. Для 15-річної Анастасії Фірман це перший юніорський парний титул ITF, а для 17-річної Яни Микитин – другий (обидва цього року).
17-річний Семен Агінський дійшов до фіналу на турнірі ITF Juniors третьої категорії у Тімішоарі (Румунія). У матчі за титул український тенісист зазнав поразки від серба Зорана Лудовськи - 4:6, 2:6. Агінський виборював свій дебютний титул на цьому рівні, зігравши другий фінальний поєдинок.

Максим Куліш та Костянтин Мантач стали призерами на турнірі ITF Juniors четвертої категорії в австрійському Блуденці. У фінальному поєдинку українці поступилися швейцарській парі Генрі Бернет/Маттео Лавіццарі - 6:7 (8), 4:6.

На турнірі Tennis Europe U16 третьої категорії у Словенській Люпчі (Словаччина) поодинокий титул виграв 15-річний Максим Калабішка. У фіналі українець, посіяний під четвертим номером, обіграв словака Самуеля Мелагу – 6:3, 6:2. Це перший одиночний титул для Калабішки у цій віковій категорії.

Також на турнірі у Словенській Люпчі українці боролися за трофеї у парному розряді, але в обох випадках поступилися у фіналі. У хлопців у вирішальному матчі Максим Калабішка та Георгій Назаров програли словакам Якубу Медведу та Самуелю Мелазі - 3:6, 6:7(2), а у фіналі у дівчат українка Єлизавета Труш разом з Олівією Дрозд із Польщі зазнали поразки від польської пари Юлія/Олена Райця – 2:6, 6:7(2).

На змаганнях Tennis Europe U16 третьої категорії у Біеллі (Італія) дійшла до фіналу в одиночному розряді 13-річна Марія Лазаренко. У вирішальному поєдинку українка поступилася Франческе Саролі з Італії – 4:6, 1:6. Для Лазаренко це був перший фінал у одиночному розряді.

У французькому Марн-ла-Кокетт стала призером парного турніру Tennis Europe U14 першої категорії 13-річна Софія Криворучко. У фіналі українка разом із Леа Бєланською зі Словаччини поступилися естонсько-польському тандему Катрін Рейнвальд/Інка Вавржкевич - 6:7(2), 4:6. Для Криворучко це був перший фінал у цій віковій категорії.

Ярослав Ткачов зіграв у парному фіналі на турнірі Tennis Europe U14 третьої категорії у польському Бидгощі. Українець разом з Ігорем П'яшеком із Польщі поступилися у вирішальному матчі полякам Шимону Карпінськи та Миколі Оврамку - 1:6, 0:6.

Додано admin:  11/07/22 23:40  Переглядів: 2 909   Рейтинг:: 0