Український теніс / Юніори

Юніори. Дробишева та Жильчук виграли турніри ITF Juniors, Дмитренко та Криворучко стали призерами змагань Tennis Europe

Підсумки виступів українських юніорів на турнірах ITF та Tennis Europe минулого ігрового тижня

16-річна Софія Жильчук стала чемпіонкою на змаганнях ITF Juniors четвертої категорії у Гункірхені (Австрія). У фіналі турніру українка завдала поразки словацькій тенісистці Луції Градецькій, яка була посіяна під другим номером – 6:3, 6:4. Для одеситки це дебютний юніорський титул ITF.
14-річна Марія Дробишева виграла свій другий титул ITF Juniors п'ятої категорії, ставши чемпіонкою на турнір у Арлоні (Бельгія). У фіналі українка виявилася сильнішою за бельгійську тенісистку Полін Лерміно - 2:6, 6:4, 4:0 відмова. Марія була близька до чемпіонського дубля, але у вирішальному матчі парного турніру, де вона виступала разом із Катаріна Куйович із Бельгії, зазнала поразки від пари Лаура Палумбо/Лорен Сейє - 3:6, 6:1, 3-10.

13-річний Артем Дмитренко зіграв у двох фіналах на турнірі Tennis Europe U14 третьої категорії в Оточеце (Словенія). У одиночному розряді українець поступився у вирішальному матчі австрійцю Бруно Ковсе - 6:2, 2:6, 4:6. У парному турнірі Дмитренко разом із німцем Еріком Діланом Мюллером програли у фіналі словенцям Марку Лаубичу та Ліаму Лугаричу - 3:6, 1:6. Артем уперше зіграв у фіналах на турнірах Tennis Europe цієї вікової категорії.

13-річна Софія Криворучко другий тиждень поспіль стає призеркою парного турніру Tennis Europe U14 першої категорії. Українка разом із Софі Геттлеровою з Чехії дійшли до фіналу на змаганнях у Ла-Біль-Ескублак (Франція), де поступилися казахстанській парі Аріана Гогуліна/Сатима Тореген - 3:6, 6:7(0).

Додано admin:  18/07/22 16:00  Переглядів: 3 167   Рейтинг:: +3