Український теніс / ITF

Коломбо (M15) Ваншельбойм виграв п'ятий одиночний титул на турнірах ITF

Український тенісист Ерік Ваншельбойм став чемпіоном на турнірі ITF M15 на Шрі-Ланці
Коломбо, Шрі-Ланка ($15,000; Clay - Outdoor)
Основна сітка. Фінал

Ерік Ваншельбойм (Україна, 2) - Праджвал Дев (Індія, 5) 1:6, 6:4, 6:2

21-річний Ваншельбойм вп'яте переміг на турнірах ITF M15 і вперше з травня минулого року. У фінальному поєдинку, який тривав 2 години 19 хвилин, українець виконав шість ейсів, припустився однієї подвійної помилки і реалізував три з шести зароблених брейк-поїнтів на подачі суперника.

Шлях до перемоги:

R1: Лакшіт Соод (Індія) - 6:0, 6:0
R2: Такето Такамісава (Японія) - 7:6 (4), 6:4
QF: Сіддхарт Вішвакарма (Індія, 8) - 6:1, 6:1
SF: Дігвіджай Пратап Сінгх (Індія, 4) - 1:6, 6:2, 6:4
FR: Праджвал Дев (Індія, 5) - 1:6, 6:4, 6:2

Зазначимо, що Ваншельбойм, разом із французом Квентін Фолліо, вчора зіграв у парному фіналі, де зазнав поразки від індійського дуету Перікшіт Сомані/Маніш Сурешкумар - 6:7(6), 5:7.

Додано admin:  31/07/22 11:00  Переглядів: 1 553   Рейтинг:: 0