Український теніс / Юніори

Юніори. Котляр виграла турнір першої категорії, дебютний титул Агинського

Підсумки виступів українських юніорів на турнірах минулого ігрового тижня

15-річна Єлизавета Котляр стала чемпіонкою на турнірі ITF Juniors першої категорії у польському Битомі. Українка була посіяна під восьмим номером і у фіналі зустрічалася з лідером посіву – італійкою Франчеською Пасе. Після того як Котляр виграла перший сет 6:1, італійка відмовилася від продовження боротьби.
Перемога у Битомі стала четвертою на турнірах ITF Juniors для Єлизавети Котляр та дебютною на турнірах першої категорії. Цього року українка стала переможницею на турнірі ITF Juniors другої категорії у Тунісі.

16-річний Андрій Зімнох став на турнірі у Битомі призером у парному розряді. У вирішальному матчі Зімнох та Симон Мисливець із Чехії поступилися німецько-болгарській парі Марк Майданжич/Ільян Радулов 3:6, 1:6. Українець боровся за свій другий титул ITF Juniors у парному розряді та дебютний на турнірах першої категорії.

17-річний Семен Агинський виграв дебютний титул ITF Juniors, ставши чемпіоном змагань третьої категорії у парному розряді, що проходили у Маутхаузені (Австрія). У фіналі українець та його напарник Матей Крістіан Онофрей з Румунії, посіяні під першим номером, завдали поразки шостій сіяній парі Яніс Граскі (Австрія)/Альяж Кірбіс (Словенія) 6:4, 6:2.

15-річна Анастасія Фірман виграла свій другий парний титул ITF Juniors цього року, ставши чемпіонкою на змаганнях третьої категорії у Маасейці (Бельгія). У фіналі турніру українка разом із німецькою тенісисткою Джозі Демс завдали поразки іспанській парі Африка Бурільйо Березяк/Інес Фернандес 7:6(1), 6:0.

15-річна Марія Дробишева зіграла у фіналі турніру ITF Juniors третьої категорії у Шіффланжі (Люксембург). У вирішальному матчі українка, яка отримала другий номер посіву, поступилася шостій ракетці турніру Філіппе Фарбер із Німеччини 6:4, 3:6, 2:6. Дробишева цього сезону вже виграла два юніорські титули п'ятої категорії.

Додано admin:  15/08/22 12:20  Переглядів: 2 469   Рейтинг:: +1