US Open. Завацька другий рік поспіль програла на старті відбору

Катаріна Завацька вибула з боротьби у кваліфікації турніру у Нью-Йорку
Чинна чемпіонка: Емма Радукану (Велика Британія)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Кваліфікація. Перше коло
Катаріна Завацька (Україна, SR) - Йоанне Цугер (Швейцарія 6:7(6), 4:6)

Наприкінці першого сету українка програла гейм на своїй подачі, але потім зробила зворотній брейк. На тай-брейку Завацька була попереду 5-2 та не реалізувала сетбол за рахунку 6-5. Катаріна вела 2:1 з брейком у другому сеті та взяла медичну перерву через погане самопочуття. Тенісистці надягли на палець пульсоксиметр, потім послухали легені та вимірювали тиск.

Після паузи Завацька захистила свою подачу, але потім програла три гейми поспіль - 3:4. Українка зрівняла рахунок, у наступному геймі втратила брейк-поїнт і на своїй подачі, перш ніж швейцарка виграла матч, відіграла два матчболи.

Нагадаємо, наприкінці липня Катаріна повідомила, що перехворіла на коронавірус. Це був перший матч для нашої тенісистки за півтора місяці та п'ята участь у кваліфікації US Open. Лише у 2019 році їй вдалося здобути одну перемогу. У наступному сезоні Завацька відразу потрапила до основної сітки і поступилася у першому колі.