Гранбі. Кіченок та Міхалікова зіграють у парному чвертьфіналі

Українсько-словацька пара виграла перший матч на турнірі WTA у Канаді
Championnats Banque Nationale de Granby - WTA 250
Гранбі, Канада • 21-27 серпня • хард • $251,750

Перше коло
Надія Кіченок/Тереза ​​Міхалікова (Україна/Словаччина, 4) - Каденс Брейс/Марина Стакушич (Канада, WC) 6:2, 7:6(1)

Кіченок та Міхалікова здобули першу спільну перемогу. Нагадаємо, тенісистки почали грати разом на турнірі WTA 500 у Сан-Хосе, де програли у першому колі, а потім виступили на турнірі WTA 1000 у Торонто, також поступившись у стартовому матчі.

У чвертьфіналі Надія та Тереза ​​зустрінуться з переможницями матчу Оксана Калашнікова/Інгрід Ніл - Алісія Барнетт/Олівія Ніколлс.