Прага. Крутих здобув перемогу у чвертьфіналі, відігравши матчбол

Олексій Крутих вийшов до півфіналу на "челенджері" у Чехії
IBG Prague Open - ATP Challenger Tour
Прага, Чехія • 22-28 серпня • ґрунт • €32,160

Чвертьфінал
Олексій Крутих (Україна, 2) - Ніколас Морено де Альборан (США, 8) 6:4, 3:6, 7:6(8)

Наприкінці вирішального сету 20-річний українець упустив три матчболи, два з яких на тай-брейку, і потім не дозволив Морено де Альборану виграти матч, взявши три розіграші поспіль після рахунку 8-7 на користь суперника.

Крутих проведе другий півфінал на турнірах серії ATP Challenger Tour. Вперше він зіграв на цій стадії минулого року на харді в Нур-Султані, де програв Джейсону Кублеру.

Наступним суперником Олексія стане місцевий власник wild card Якуб Меншік. Зазначимо, 16-річний чех вдруге грає в основній сітці "челенджера" та проведе дебютний півфінал.