Український теніс / Юніори

Юніори. Фірман зіграла у двох фіналах ITF Juniors у Діжоні, Сідельник виграла дебютний титул Tennis Europe

Результати виступів українських юніорів минулого ігрового тижня

15-річна Анастасія Фірман виграла парний титул ITF Juniors четвертої категорії у Діжоні (Франція). Фірман разом із Зарою Даркен з Казахстану у фіналі турніру обіграли український тандем Серафіма Бобровнікова/Стефанія Пушкар 7:5, 6:3. Для Анастасії це третій парний титул ITF Juniors (усі три вона виграла цього року). Фірман також зіграла у фіналі одиночного турніру, де поступилася румунці Ізабеллі Шербан 3:6, 5:7.
16-річний Тимур Бєльдюгін став переможцем парного турніру ITF Juniors п'ятої категорії у Кройцлінгені (Швейцарія). У вирішальному матчі турніру Бєльдюгін та його напарник Вінсент Фоль із Німеччини, посіяні під першим номером, обіграли другу сіяну пару Аарон Функ/Бенгдт Рейнахардт 6:3, 4:6, 10-3. Бєльдюгін виграв другий парний титул ITF Juniors (обидва цього року).

15-річна Анастасія Коляда стала призеркою турніру ITF Juniors п'ятої категорії у Щавно-Здруй (Польща). У фінальному поєдинку українка поступилася італійській тенісистці Ноемі Майнес 3:6, 2:6. Для Анастасії це був дебютний фінал у одиночному розряді на рівні ITF Juniors.

18-річна Яна Микитин виграла парний турнір ITF Juniors п'ятої категорії у Гуменне (Словаччина). У фіналі Микитин та її напарниця Карін Фер'якова зі Словаччини обіграли першу сіяну пару Наталія Коппова/Катаріна Павлечова 6:3, 7:5. Для Микитин це третій парний титул ITF Juniors (усі виграли цього року).

13-річний Нікіта Білозерцев та 14-річний Павло Боднарчук дійшли до фіналу парного розряду на турнірі Tennis Europe U16 третьої категорії у Печі (Косово). У титульному поєдинку українці поступилися грецькій парі Ангелос Авгеріс/Стефанос Пурнаропулос 5:7, 3:6.

14-річний Родіон Четверіков став призером парного турніру Tennis Europe U14 третьої категорії у Свіленграді (Болгарія). У вирішальному поєдинку українець та його напарник Васіл Русанов із Болгарії поступилися першій сіяній парі Емре Атламіс (Туреччина)/Александар Толєв (Болгарія) 6:7(4), 3:6.

14-річна Марія Сідельник стала чемпіонкою на турнірі Tennis Europe U14 другої категорії у Бенідормі (Іспанія). У фінальному матчі українська тенісистка, посіяна під другим номером, перемогла першу ракетку турніру румунку Майю Бурческу 6:3, 6:2. Сідельник вперше виграла одиночний титул на турнірах Tennis Europe.

14-річний Максим Івашко став призером турніру Tennis Europe U14 третьої категорії у парному розряді у Банська-Бистриці (Словаччина). Українець та його напарник Марко Бекені зі Словаччини поступилися у фіналі польському тандему Ігор Пясек/Юліуш Станчук 6:7(4), 6:7(5).

Додано admin:  5/09/22 11:00  Переглядів: 2 487   Рейтинг:: 0