Український теніс / ATP Challenger Tour

Тульн. Молчанов і Коларж поступилися у фіналі парного "челенджера"

Український тенісист Денис Молчанов став призером "челенджера" в Австрії у парному розряді
NÖ Open Powered by EVN - ATP Challenger Tour 100
Тульн, Австрія • 5-11 вересня • ґрунт • €90,280

Денис Молчанов/Зденек Коларж (Україна/Чехія) - Александер Ерлер/Лукас Мідлер (Австрія, 1) 3:6, 4:6

Фінальний поєдинок тривав 66 хвилин. Українсько-чеська пара записала на свій рахунок одну подачу навиліт, припустилася двох подвійних помилок, реалізувала 1 з 3 зароблених брейк-поінтів і програла три гейми на своїй подачі.

Денис Молчанов провів другий фінал на "челенджерах" цього року і зазнав другої поразки. У червні він разом зі словаком Ігорем Зеленаєм поступився у вирішальному матчі на змаганнях у Монтек'яруголо (Італія). На рахунку українського тенісиста 33 парні титули на турнірах ATP Challenger Tour.

Додано admin:  10/09/22 15:45  Переглядів: 1 368   Рейтинг:: -1