Реєстрація    Увійти
Авторизація
Новини / Український теніс

Сергій Стаховський: "З Азаренко ми зустрілися на Ролан Гаррос - вона була єдиною людиною, яка до мене підійшла і почала співчувати"

Український тенісист розповів про гуманітарну допомогу для юних тенісистів, яку він отримав від Вікторії Азаренко
Сергій Стаховський: "З Азаренко ми зустрілися на Ролан Гаррос - вона була єдиною людиною, яка до мене підійшла і почала співчувати"
"З Вікторією Азаренко ми зустрілися на Ролан Гаррос - чесно кажучи, вона була єдиною людиною, яка до мене підійшла, почала спілкуватися і співчувати. Вона практично почала там плакати через те, що це все відбувається і вона не знає, що їй робити і як їй реагувати. Вона запитала, що вона може зробити, і я їй відповів, що вона може донатити гроші, передавати речі, все, що можеш робити, те й роби.

Вона мені передала сумку речей Nike, безпосередньо її речей. Тривалий час я не міг їх застосувати, бо не було якихось майстер-класів і не хотілося їх роздати просто так. Нарешті вони доїхали до Дніпра і Запоріжжя - сьогодні я їх роздав. Головне, що дітям це великий кайф, тому що це речі безпосередньо її, тобто вони несуть велику тенісну цінність для дітей. Тому я впевнений, що це підніме їм настрій."

>>> Вікторія Азаренко: "Якщо я чимось можу допомогти людям, я не граю в політичні ігри, я не граю в медіа ігри – я дуже прямолінійна людина"

Збираємо гроші на автомобіль для 93-ї бригади "Холодний Яр" на передову[/b]

Джерело: btu.org.ua

Фото: btu.org.ua.
 

Додано admin:  18/09/22 23:10  Переглядів: 3 144   Рейтинг:: +4  
4 0
‡àãðóçêà...
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.